jsemjá

Jaký máte názor na výrok vědců, že rakovinu varlat mohou dostat zejména muži?

Nejlepší odpověď
da ny

Názor žádný.
U chlapců se vyskytuje zřídka.

Další odpovědi
Kepler

Proti tomu nelze nic namítat. Stejně jako, že rakovinu prsu zejména chytnou ženy. Horší by bylo, kdyby vědci konečně přiznali, že vlastně nic nevědí.

Mc Merkurion

… no, i klidně i ženský, už jsem viděl hodně ženskejch, co mělo koule … proboha, teda, to byli určitě emerický vědci, co na to přišli, že jo ??? chtěl bych odkaz na článek, kde to zveřejnili, to musim vidět na vlastní oči !!!

Mc Merkurion

@da ny: bod by sis možná zasloužila, ale já jsem se setkal s touto nemocí právě u kluků (možná že dospělí to vo sobě tolik nevytrubujou) …