hanny 2

Jaký máte názor na vliv fáze Měsíce na růst hub?

Nejlepší odpověď
Elk

Říká se to, že za úplňku ,resp. po – rostou jako divé… Nevím, ale když může mít vliv měsíc na příliv a odliv, tak bych možnost rychlejšího růstu hub nevylučoval. Jen ať rostou. Byl jsem včera, zmoknul jsem, ale na polévku bylo.

Další odpovědi
quentos

tož huba někomu roste a jede i zcela bez ohledu na fáze měsíce :{))>

fcoop

http://www.sve­tremesel.cz/clan­ky/Lunarni_zah­radniceni_aneb_Vliv_Me­sice_na_pesto­vani_rostlin.html

Dan4815

Je sice hezké, že třeba je měsíc při úplňku, ale, když nezaprší, těžko houby porostou po velkém 😉 Myslím si, že fáze Měsíce nemá moc velký vliv na růst hub.