slad08

Jaký máte názor na UFO jako ne létající neidentifikovatelný objekt?

Myslíte, že vážně existují mimozemské civilizace. Přeci nejsme ve Vesmíru sami.
Doplňuji:
Pardon na létající

Nejlepší odpověď
anonym

104 odkazů na totéž klíčové slovo:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­95&q=ufo&sa=Vyh­ledat&oq=&aq=&­aqi=&aql=&gs_sm=&gs­_upl=

Další odpovědi
anonym

Vlastně nemám názor.K čemu nemám spolehlivé informace k tomu nemohu zaujmout stanovisko…:D

anonym

Dovolím si připojit svůj názor:
Co není prokázané, je pravděpodobné.
Däniken se krásně čte a nedá se říct, že by na jeho slovech nemohlo být něco pravdy.
Stejně tak fantazíroval Verne a kolik z jeho fantazií se dnes běžně používá.
Myslet si, že jsme ve vesmíru sami, to je hodně sebestředné.
Otázkou zůstává, co by se dalo od jiných civilizací očekávat, zda přátelská zvědavost a pomoc, nebo pravý opak.
Z toho důvodu je snad lépe pravdu nevědět.
Ona se prý zvědavost opravdu nevyplácí.

anonym

Dobře že se ptáš, každý přeci chce aktuální odpovědi od lidí, dostat přímou odpověď a ne někde vyhledávat to co někdo někde někomu kdysi odpověděl.
Ano, já si myslim že je hodně hodně pravděpodobné, že při existenci miliard galaxií a nepočítatelně planet a sluncí nejsme ve vesmíru jediní žijící a myslící tvorové.

anonym

Opakuješ se, tata otázka už tady byla nedávno http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-vas-nazor-na-mimozemst-any
Ale já sem překopíruju odpověď co jsem tenkrát dával:
„Já se na to dívám zase z jiné stránky.
Co když to jsou lidé z budoucnosti a létají nás pozorovat.Třeba se v budoucnosti někomu podařilo sestrojit stroj času a nyní nás pozorují ať již ze studijních důvodů nebo třeba lidstvo v budoucnosti udělalo nějakou chybu a oni se snaží najít dobu kdy ta chyba nastala.Nebo je v budoucnosti lidstvo už tak zdegenerované a oni se dívají, jak jsme vypadali.
Také jsem četl (ale nevím zdali je to pravda), že Američané dělají pokusy na lidech a zkoušejí aby nemusela do zkoumání vesmíru letět celá lidská schránka, tak amputují některé části těla a nebo se snaží vyvinout jinou lidskou bytost s jinými schopnostmi.A toto se jim v budoucnu třeba vymklo z rukou a UFOUNI jsou právě tito zdegenerovaní lidé.
Zkuste se na to podívat i z této stránky a nepřemýšlet o mimozemských civilizacích.“

Zbynas

Ano a doporučuji se podívat na dokument Kruhy v obilí. Je na YouTube a myslím, že i na dokumentarni.tv

Symboly, které UFO u nás zanechalo, lidé nikdy nemohli vytvořit a navíc během několika hodin. Více v dokumentu.

Shuffle

Věrím, protože můj otec se asi v roce 2003–2004 vzbudil, jelikož slyšel nějaké divné zvuky. Vstal a podíval se z okna a tam cosi bílého létalo a dělalo to velký hluk. Stihl to natočit na kameru a asi za 10 minut to přestalo. Vrtulník to nebyl, dělalo to velký hluk a vypadalo to jak placka. Dodnes je to pro nás velkou záhadou, ale opravdu to jde na kameře vidět.

IK

Vzhledem k tomu že jsem ještě na tuto otázku neodpovídala, ráda přidám názor.

Je tolik ještě vědecky neobjasněných věcí, že do nich mohou patřit i ty které se přičítají mimozemšťanům a časem vejdeme do historie stejně jako lidé, kteří přičítali různé dnes vysvětlené fyzikální děje nadpřirozenu. I když ve vesmíru nebudeme patrně sami, nemyslím že by se na nás létali dívat v plechovce. Pravděpodobně nám scházejí nějaké smysly, abychom mohli „vidět“ celou skutečnost a řekla bych, že by to mohlo tak narušit naši vlastní existenci, že by to nebyl pro náš druh přínos. Vezmi si například, co by nastalo kdybychom získali schopnost čtení myšlenek. Náš svět je založen na soukromí, nevydýcháme ani dost dobře pravdu, jak bychom si poradili s tím co si o nás myslí ti kdo se mýlí, nebo nějaké bytosti o kterých dnes ani nevíme?

Reuef

mimozemsky zivot podle me existuje – bylo by spis divny kdybysme byli v tak obrovskym prostoru jediny zivot…ale k letajicim talirum jsem skepticky – ty vzdalenosti mezi hvezdami jsou tak obrovske ze je v dnesni dobe nerealne uvazovat o jejich prekonani…