Drap

Připadá mě normální, vyrůstat v takové podobě, v které jsem se narodil. Za chvíli se budou chtít někteří pomatenci přeoperovat na zvíře.

Další odpovědi
Arne1

Zemana moc nemusím, ale mám dojem že vyjádřil názor většiny lidí.

Voltaire

Poměrně již starý výrok. Zbytečné rozdmýchávání napětí a nesváru ve společnosti.

Syd

Myslim, že by si každej měl mít možnost dělat co chce, pokud tím nikomu jinýmu neubližuje, a že nejde zařídit, aby se nestávalo, že se výjimečně narodí někdo, u koho neni soulad mezi jeho fyzickým a duševním pohlavím. Co se týká Zemanova výroku, myslim že to spadá do kategorie jeho trollingu spolu s pussy a dementním národem.

GM

Podepsala bych se pod každé jeho slovo. Nemám nic proti transgender lidem, ale jsem přímo alergická na humbuk a hysterii, kterou vyvolávají.

Rocker

Transgerder lidi mi nevadí,pokud se to nepřehání s jejích propagací.Taky nevytrubuju do světa,že jsem ženatý a mám dítě.

plebs

Je to také etika lékařů za prachy je všechno možné

Pepa25

Na transgender lidi mám názor neutrální a na Zemana negativní: je to hulvát.

zjentek

Není žádným tajemstvím, že ten člověk (hlava ČRdele) nemá rozum. Zde jsem však o jeho duševním stavu na chvíli váhal.

Rokio

Podle mě to není přirozené a Zemana moc nemusím.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.