Lukáš Rusek

Jaký máte názor na toto video?

Odpovědi piště po kompletním zhlédnutí celého videa https://www.y­outube.com/wat­ch?v=v4yOq_iE0bw

Odpovědi
Justin1

Nechápu, proč ho tam bez roušky ještě pořád tolerují.

autacek

Mluví dobře, ovšem nikdo nenaslouchá. Nejsem sice sto ověřit informace co tam zazněly, ale on se ani nikdo nesnaží je rozporovat, prostě jak když házíte hrách na zeď. Ruce pro hlasování se ve sněmovně stejně zvedají jednotně dle zadání shora, tedy dle nařízení strany, či hnutí, interpelace na vládu, která tam mnohdy není vůbec přítomna, či v zanedbatelném počtu jsou dlouhodobě též jen kabaretem, prostě opozice se vykecá a co, nezmění se nic.

K závěru vystoupení z videa, pevně věřím, že nouzový stav v létě, spolu s proočkovností nejrizikovějších skupin, skončí. Jinak o hospodárnosti vynaložených prostředků v době pandemie (jen „rozfofrovaný“ jeden bilion do mínusu = majetek cca 10 Andrejů), darmo mluvit.

Schluker

Je mi Volný…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.