Nikkol

Jaký máte názor na to, že obchody jsou zaplaveny polským zbožím? Myslíte, že je to laciný průšvih nebo dobrá kvalita?

Nejlepší odpověď
baghira

Myslím, že obchody jsou zaplaveny laciným průšvihem i dobrou kvalitou, bez ohledu na zemi původu. Jediný problém je tu kvalitu poznat.
Asi bych raději viděl obchody zaplavené českým zbožím, ale trh je trh.

Další odpovědi
anonym

Je to jen vzdy o jednom :
Nabidka – poptavka.

  • iv-

lexx

Ano, to je trh. každý si může vybrat podle stavu peněženky. značkové, drahé, průměr nebo podprůměr. kdo nakupí levně ať si nestěžuje na kvalitu – polskou nebo čínskou – to je jedno.

hanulka11

Je fakt, že někdy i to levnější vydrží dýl, ale to je kus od kusu. Moc tomu nejsem nakloněna tomu polskému zboží- nevyhledávám to.