Avatar uživatele
cherreis

Jaký máte názor na to, že čím dál více mladých se chce odstěhovat z ČR?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Agneta před 3304 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

že se jim moc nedivím, pokud to bude směrem na západ…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lexx

Poáč se nechtěji zahrabat v „žumpě“ – řečeno slovníkem našeho pana prezidenta – tedy v zemi kde perspektiv není, pro mladé, střední věk ani starší. Učte se, učte se, učte se ! ale cizí jazyky, VŠ diplom je k ničemu a škola továrnou na nezaměstnanost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Být o generaci mladší, udělám to taky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Cim dal vic… mas nejake pruzklumy? Ja znam spoustu maldych i starsich, kteri pracuji v zahranici, ale presto tam nechteji zustat trvale. Takze by me cisla docela zajimala.

A co si myslim? Proc ne, kdyz nekdo ma potrebu, nemam nejmensi pravo mu v tom branit. A treba Zemanovi bych prispel na letenku, kdyby se chtel trvale odstehovat do Ruska. Nebo i do KLDR.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Nejdřv se stěhuje inteligence(lékaři, inženýři…), a zůstávají méně kvalifikovaní…asi v Česku zůstanou jen Cikáni?:DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KatkatkaW

jelikož jsem v podstatě jednou z nich, přijde mi to jako docela dobrý nápad. ale osobně si myslím, že tu spíš zůstanu, pokud nebudu mít zahraničního partnera. mimochodem si myslím, že to není ani tak proto, že by jim to tu až tak moc vadilo, ale spíš proto, že jinde by se jim líbilo víc, alespoň tak je to u mě:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

je tam zima.

;-Q

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

arygnoc >>> a to mně těší…mám teď „za sebou“ tři týdny Brazílie s 30 až 40°C s mírně spáleným obličejem, a to mně fakt štve, že jsem se jednou jedinkrát zapoměla namazat, teď nesmím nenamazaná na prudké slunce…zlaté jaro s 5 až 10°C ! :DD

před 3303 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

… a čím si se namažeš, rumem, vodkou, pivem… 🙂

před 3303 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

čím se namažu? a to ty neznáááš…teď musím být stále namazaná, na doporučení lékaře – ty taky? :DDD ale národní nápoj k obědu, to může být…:DDD > jinak né…a ty?

před 3303 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek