cherreis

Jaký máte názor na to, že čím dál více mladých se chce odstěhovat z ČR?

Nejlepší odpověď
Funna

že se jim moc nedivím, pokud to bude směrem na západ…

Další odpovědi
lexx

Poáč se nechtěji zahrabat v „žumpě“ – řečeno slovníkem našeho pana prezidenta – tedy v zemi kde perspektiv není, pro mladé, střední věk ani starší. Učte se, učte se, učte se ! ale cizí jazyky, VŠ diplom je k ničemu a škola továrnou na nezaměstnanost.

ReHu

Být o generaci mladší, udělám to taky.

setapouch

Cim dal vic… mas nejake pruzklumy? Ja znam spoustu maldych i starsich, kteri pracuji v zahranici, ale presto tam nechteji zustat trvale. Takze by me cisla docela zajimala.

A co si myslim? Proc ne, kdyz nekdo ma potrebu, nemam nejmensi pravo mu v tom branit. A treba Zemanovi bych prispel na letenku, kdyby se chtel trvale odstehovat do Ruska. Nebo i do KLDR.

Agneta

Nejdřv se stěhuje inteligence(lékaři, inženýři…), a zůstávají méně kvalifikovaní…asi v Česku zůstanou jen Cikáni?:DDD

KatkatkaW

jelikož jsem v podstatě jednou z nich, přijde mi to jako docela dobrý nápad. ale osobně si myslím, že tu spíš zůstanu, pokud nebudu mít zahraničního partnera. mimochodem si myslím, že to není ani tak proto, že by jim to tu až tak moc vadilo, ale spíš proto, že jinde by se jim líbilo víc, alespoň tak je to u mě:)

arygnoc

je tam zima.

;-Q

Agneta

arygnoc >>> a to mně těší…mám teď „za sebou“ tři týdny Brazílie s 30 až 40°C s mírně spáleným obličejem, a to mně fakt štve, že jsem se jednou jedinkrát zapoměla namazat, teď nesmím nenamazaná na prudké slunce…zlaté jaro s 5 až 10°C ! :DD

anonym

… a čím si se namažeš, rumem, vodkou, pivem… 🙂

Agneta

čím se namažu? a to ty neznáááš…teď musím být stále namazaná, na doporučení lékaře – ty taky? :DDD ale národní nápoj k obědu, to může být…:DDD > jinak né…a ty?