mardwina

jaký máte názor na to,udělat si bydlení ze staré garáže a bývalým chlívem s nádhernou velkou půdou.je to normální?

Nejlepší odpověď
janek66

Je to úplně normální.Mí rodiče mají taky ložnici z chlívku,když jsme jim dělali z jednogeneračního domku dvougenerační.
Dělali jsme to sami a nikdo by to nepoznal.

Další odpovědi
hanulka11

Proč ne? Viděla jsem krásné bydlení ze staré zanedbané mnoho let nepoužívané drůbežárny.

anonym

Proč by nemohlo z toho udělat krásné bydlení? Při dnešních možnostech ve stavebnictví jde vše!

myšpulín

Proč by to nebylo normální? V dnešní době, kdy je tolik možností na rekonstrukce, tak si myslím, že když se to dá všechno do kupy, tak by to určitě mohlo být hezké 🙂

Mili @

Já si myslím, že na tomhle by se vyřádil nějaký šikovný architekt s dobrými nápady!!!
A ta půda, s tím prostorem by šly udělat divy!!!