Super guy

Jaký máte názor na to, když se mladí kluci stříhají do pleše(hola)?

Odpovědi
xiperio

Jejich věc.

Schluker

Nevim, co se pocita jako mlady kluk, ale znam takove, kteri ve dvaceti meli “cedecko”. Kazdeho vec co ma nebo nema na hlave. Dulezite je, co je uvnitr…

elkon

Je to jejich věc, ale já bych to nikdy neudělal. Celý život nosím delší vlasy i v pokročilej­ším věku.

Arne1

Jednou jsem byl na celodenní prezentaci jistá americké nadnárodní firmy. A všiml jsem si zajímavé závislosti – čím vyšší managerská funkce, tím více byl vylepanej.

Justin1

Pokud vím, dělají to chlapi, kteří už mají pleš nebo kouty, ve snaze zachovat si v rámci možností dobrý vzhled. Mě toto naštěstí ještě nepostihlo, a tak moje volba je nechávat si na hlavě vlasy a holit jenom vousy.

GM

Nelíbí se mi to. Líbí se mi chlapi s dalšími až dlouhými vlasy (i starší) a bez vousů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.