LejdyTerr

Jaký máte názor na svazek s cizincem?

Jste pro, nebo proti svazku s cizincem, i přesto, že tam je láska?
Doplňuji:
Abych to doplnila – jsem vdaná za Ukrajince už skoro 2 roky a jsem maximálně spokojená, takže by mě jen zajímal pohled ostatních 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

pokud se nejedná o muslima, tak jsem v podstatě pro. Příslušníci rozdílných národů si vždy mají hodně co dát. Případné dítě vzešlé ze svazku má nesporné výhody ovládání dvou jazyků od útlého věku.
Neplatí to ovšem, jak už jsem naznačil, v případě muslimů. I kdyby na vás hráli bůhvíjaké divadlo „lásky“, tak od nich honem pryč – v muslimské kultuře se zachází se ženami jak s kusem hadru a již mnoho žen ze Západu na svazek s muslimem tímto způsobem dojelo.

Další odpovědi
Alesh

Záleží s jakým. Co je to zač. Je známá spousta případů naivních nanynek, co si vzala nějakého opáleného přivandrovalce, kterého bezmezně milovala a on to jen předstíral. Že to dopadlo zle nedobře snad není potřeba zdůrazňovat.
I když se jedná o cizince na úrovni, můžou časem vylézt na povrch různé kulturelní rozdíly. Známé jsou případy, že si ženská vzala nějakého např. Němce a jeho rodina na ní stejně koukala skrz prsty. Takže obecně bych svazek s cizincem moc nedoporučoval, rizika jsou nepochybně větší, že bude v budoucnu nějaký problém, zvlášť když v tom budou děti.

pusinka50

Zastávám názor stejný jako Alesh a quentos. V mém okolí se oba smíšené svazky rozvedli. Nikoho z jihu, ať již muslima, Itala nebo černocha, ani nikoho z východního bloku bych nedoporučovala, to jsou úplně odlišné kultury, zakrátko bys byla velmi nešťastná a nedej bože co když by přišli děti. Jedině tak ještě z Evropy, ale musel by být přirozeně velmi inteligentní a vychovaný, žádný jednoduchý primitiv, aby si tě dovedl vážit a nebral tě jen jako ficku své domácnosti.
Doplňuji:
Aha, tak doufám, že už má vyřízené povolení k pobytu

terry

Nelze bez podrobných informací napsat, jestli ano či ne.
Doplňuji:
Pokud jsi spokojená, pak jen dobře. Nemám předsudky.
A opravdu ti přeju, aby aby vám to vydrželo.
Myslím, že nzáleží na národnosti ani barvě pleti, ale na lidech.. Jací jsou, jak myslí atd.

Lleni

Jsem pro: podělíte se o svojí kulturu zvyky, jazyk..
Něco se naučíte zábavnou formou..
Rozhodně ano..!!!

JennyNicole

Mám taťku cizince, s mamkou už jsou 18 let. Myslím,že pro něj je hodně těžké žít tady, když je z jiné země,ale co by pro lásku neudělal :) pro děti je to každopádně výhoda-umí 2 jazyky a poznají i jinou kulturu než českou a mají větší šanci,že se podívají za hranice. Nevýhodu vidím v tom,že s příbuznými od taťky se vidíme jednou za rok a po sestřenicích a bratrancích se mi stýská..

briketka10

:)

bolak

ty se směješ, ale jsou lidé co by ho zapřeli..

bolak

Pokud bychom koupili v globusu svazek ředkviček a uvnitř by našli cizince, třeba bulhara, tak bychom ho šli vrátit.