Nikysák

Jaký máte názor na střední pedagickou soukromou školu v Obratani?

Máte po této škole problém sehnat zaměstnání v MŠ, nebo to je bez problémů? Kamarádka mi řekla, že měla velký problém, když řekla že studovala peďák v Obratani. Kvůli tomu, že je to soukromá a ty si to vlastně i zaplatíš, pak máš jistotu, že tu školu uděláš.

Nejlepší odpověď
quentos

Jestli jsi schopná napsat (dvakrát, takže o překlepu nemůže být řeč) „v Obrataňi“ a nezvládáš ani základní interpunkci, tak i jen uvažovat o peďáku je bláznovství.

Další odpovědi
ivzez

Souhlasím s Quentosem. I ta pedagická škola něco napovídá.

Pro většinu soukromých středních škol platí totéž co, pro pedagogickou školu v Obratani.
A bohužel se to týká i soukromých vysokých škol.
Obecně je pro absolventy soukromých SŠ i VŠ těžší sehnat vhodné zaměstnání.