Jaký máte názor na „staropanenství“?

Nejlepší odpověď
quentos

starým pannám se nedivím, chlapi stojej dneska za prd. Jen na rozdíál od staromládenectví má jeden nepříjemný dopad, a to přímo na psychiku staré panny – bývají většinou protivné a ani se jim nelze divit, neboť většina žen touží přivést na svět dítě, a když k tomu nenajde vhodného partnetra, je to tragédie.

Další odpovědi
anonym

to ještě existuje? neumím si představit život bez dětí ,nebo lásky,pohlazení a bez něžností partnera,znám jednu paní ta je sama,jen jednou měla známost,ale nevyšla jí a tak už skoro 30 let je sama,když jí vidím je zní cítit že štastná není

oskar

Já si myslím,že je to taky sobeckost.

Martina S.

Panna už rozhodně nejsem i když žiji v současné době sama a to už mě je také trochu přes třicet. Vyhovuje mě to být nezávislá a soběstačná a nechávám tomu volný průběh. Nechci se moc vázat, ale když se něco zajímavého objeví tak třeba změním názor. Jestli už nebude pozdě.

dodo

quentos píše o psychickém dopadu na starou pannu.Já myslím,že ani starý mládenec nemusí být vždy spokojen s tím,že žije sám a že po sobě nezanechá potomky.Je nemožné,že je protivný a nepříjemný zrovna tak,jako stará panna?Vždyť následkem takového života bývá leckdy i sebevražda.

Michal

To je velmi složitá otázka a intimní.Je to problém zklamaných žen,ale proč jsou zklamané???
Muži stojí za prd!? A Vy?Hodil by jste kamenem,Qventosi?