Avatar uživatele
anonym

Jaký máte názor na „staropanenství“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? vlastina, anonym, BIGFOOT před 4983 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

starým pannám se nedivím, chlapi stojej dneska za prd. Jen na rozdíál od staromládenectví má jeden nepříjemný dopad, a to přímo na psychiku staré panny – bývají většinou protivné a ani se jim nelze divit, neboť většina žen touží přivést na svět dítě, a když k tomu nenajde vhodného partnetra, je to tragédie.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

to ještě existuje? neumím si představit život bez dětí ,nebo lásky,pohlazení a bez něžností partnera,znám jednu paní ta je sama,jen jednou měla známost,ale nevyšla jí a tak už skoro 30 let je sama,když jí vidím je zní cítit že štastná není

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Já si myslím,že je to taky sobeckost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Panna už rozhodně nejsem i když žiji v současné době sama a to už mě je také trochu přes třicet. Vyhovuje mě to být nezávislá a soběstačná a nechávám tomu volný průběh. Nechci se moc vázat, ale když se něco zajímavého objeví tak třeba změním názor. Jestli už nebude pozdě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dodo

quentos píše o psychickém dopadu na starou pannu.Já myslím,že ani starý mládenec nemusí být vždy spokojen s tím,že žije sám a že po sobě nezanechá potomky.Je nemožné,že je protivný a nepříjemný zrovna tak,jako stará panna?Vždyť následkem takového života bývá leckdy i sebevražda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

To je velmi složitá otázka a intimní.Je to problém zklamaných žen,ale proč jsou zklamané???
Muži stojí za prd!? A Vy?Hodil by jste kamenem,Qventosi?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek