Avatar uživatele
.anezka.

Jaký máte názor na STAR TREK?

Myslím, že ta „Startrekova“ euforie trochu upadá, většina z mladší generace už vůbec neví, co to STAR TREK je. Mě je 15 a STAR TREKEM doslova žiji. Spousta spolužáků mě ale nechápe. Jaký máte na to názor?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, anonym před 3316 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Star Trek je super seriál, hlavně Nová generace, ten naprosto žeru. Super sci-fi, které nutí člověka přemýšlet.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Startreková euforie nebo neeuforie mě vůbec nezajímá, mám na něj svůj vlastní názor a pohled a ty nemůže ovlivnit všeobecná popularita nebo nepopularita. Rovněž mě nezajímají rozepře, co je lepší atd., protože v mých očích všechny ty ostatní scifi v čele s SW a SG v součtu vůbec Treku nesahají ani po kotníky. Tím nemám na mysli třeba technické zpracování a popularitu, ale vymakanost celého toho „světa.“ Škoda, že původní generace (myslím herci) pomalu odchází do Nimbu 🙂 (Nimoy, Kelley, Doohan…)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Psychotic

„Většina z mladší generace už vůbec neví, co to Star Trek je“? Teď vyšly dva hollywoodské blockbustery, které dohromady vydělaly 800 milionů dolarů. A taky máme neustálé odkazy na původní Star Trek ve Futuramě, Teorii velkého třesku apod. Myslím, že víceméně každý ví, co je Star Trek.

Podle mně je původní Star Trek trochu šedý, utahaný a nezáživný a věk mu také dvakrát neprospěl. Mezi „hvězdnými“ fenomény je u mě na posledním místě (za Star Wars a Stargate). Nové filmy jsou ale hodně dobré a pokud bude i nový seriál, myslím, že uspěje. Toť vše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mě sice ne15,ale na startreky se dívám dodnes,je to hezká podívaná na budoucnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Veříte že spousta dospělých amerikánců věří na reálnost postav jako kpt..Piccard, cmdr.Riker, android DAT…a loď Enterprise co létá 1000× rychleji než světlo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nemůžu posoudit, leč jsem neviděl jediný díl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

STAR TREK to je ten vagon jak v něm cestoval Timur a jeho parta a nebo Pavka Korčagin ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek