BANAN93

Jaký máte názor na somálské piráty ?

a co přístup ruského námořnictva ? http://www.you­tube.com/watch?v=yh­kZwZ2h2uA

asi jim bylo řečeno – „Máte 5 minut na opuštění plavidla“

Já osobně bych udělal to samé
Doplňuji:
Tak ale nemůžou rybáři vyměnit pruty za pušky a bazuky (rybáři by třeba měli co jíst..... a každej si může zasadit nějakou plodinu, která by je živila v době kdy nic neuloví. Oni zajmou nákladní loď a chtěj 100 milionů, pak si za to kupujou zbraně

Nejlepší odpověď
badisko

zadnej …kdyz se nato podivas z obou stran a vice uhlu tak zjistis zajimave veci..btw …Rusaci fakt neumi strilet…;-))

Další odpovědi
Drap

Ono se těm pirátům zas nelze tolik divit. Dost často je jediná možnost, jak uživit sebe a rodinu. Každý chce přežít a využije jakoukoli příležitost, pokud si nemá z čeho vybrat.
Tím jsem je samozřejmě nechtěl nijak obhajovat.

honza19hk

co jinýho s pirátama,vys­třílet z lodi. Jen by si rusáci měli občas zajít na střelnici.

Nicméně asi zkoušeli veškeré zbraně co měli na lodi,nakonec měli vypustit torpédo.