ivosek2

Jaký máte nazor na Sharapovou a na její pozitivní test na doping?

Nejlepší odpověď
anonym

pozitivní stejně jako na všechny ruské sportovce.

Další odpovědi
Agneta

Šaratice je tele:DD

Elk

Nedokážu si představit, že tak obrovský tým neví, které látky jsou zakázané. Na druhou stranu se jedná jenom o 2 měsíce resp. jeden, tak bych byl opatrný ve vyhlášení rezumé.
Je Fakt, že ji nesnáším hlavně kvůli HEKÁNÍ – to bych ji vyhodil a není to můj typ, tak ať si odpočne.

Šidlo

v rusku je možné všetko…no, vlastne, to aj na slovensku aj v amerike

šport a voľby to krásne ukazujú