Stařík2

Jaký máte názor na robotický vysavač pro úklid podlah bytu s normálním kobercem a lino v kuchyni?

Nechci vyhodit peníze za nesmysl. Právě jsem objevil na netu Duoro Xclean za cca 9800. Dosud jsem se tím nezabýval,tak nemám žádný přehled. Poradí někdo? Doporučte prosím pokud možno i typ. Děkuji.

Nejlepší odpověď
briketka10

Tento typ se nehodí na koberce. Pouze na laminátové
a dřevěné podlahy ( je to napsané v popisu ).

iRoomba 865
Zde na tel. č. 602 630 440 stojí 11.999,–Kč je i na koberce

Našla jsem daleko lepší:
774 810 810 / info@roboticky-vysavac.cz
https://www.ro­boticky-vysavac.cz/irobot-roomba-782#tabs

Další odpovědi
dubraro

Pokud vím ze svého okolí, každý byl tím zařízením zklamán. Bez ohledu na typ a značku. Je třeba si uvědomit, že to není vysavač, ale jen slaboučký mechanický smeták. Jeho „inteligence“ taky není nijak úžasná. Snadno se uzavře v nekonečné smyčce mezi nohami židlí. Zamotá se do třásní na koberci. Zajede do úzkého prostoru a nedokáže se vyprostit.

kore7

Pokud se rozhoduješ jaký robotnický vysavač, tak mrkni na recenze, testy porovnávání sem https://vysava­ce.produkter.cz/ Jinak na podlahy je super, na koberec záleží, jaký druh si koupíš. Některý na koberce ani není stavěný, některý na půl a některý na 100 pro jako pro podlahy.

briketka10

Ten Duoro Xclean bych si moc přála má
mokré vysávání, ale nemám tolik peněz :)
To by se mi uklízely chlupy od kocourka.
A jak by se mi vytíralo jéje to by bylo.
jsou všude – pod postelí – na verandě – no
kam se jen podívám. Zametám a zametám
a jen se víří prach :(