JarkaHor

Jaký máte názor na posilovací gumy? Jsou k něčemu nebo je lepší cvičit se závažím?

Odpovědi
seraphico

Pokud se bavíme o expanderech, tak ty špatné určitě nejsou. Jasně, činky jsou činky, ale expandery mají výhodu v tom, že jsou levnější, skladnější a lehké, takže si je můžete vzít kamkoliv. Dají se s nimi dělat spousty cviků, a to i takové, které se s činkami dělat nedají.

Já osobně preferuji činky, zvlášť pokud chcete nabrat svalovou hmotu, ale s expanderem také nešlápnete vedle.

Kazatel

Jestli se jedná o posilování vaginálních svalů, tak je lepší cvičební pomůcky střídat.

paul1

Obojí je dobé, myslím si, že by bylo vhodné obě metody střídat. A přidat k tomu i cvičení s gumovými lany, tzv, SM metodu. Posiluje svaly, procvičí různé části těla atd.

Zdroj: https://www.le­civydotek.cz/cvi­ceni-sm-system-mudr-smisek/