MadAnnie

Jaký máte názor na Pojištění schopnosti splácet ke spotřebitelským úvěrům?

Máte někdo zkušenost? Upozorňuji, že myslím dodatkové pojištění, které není zahrnuto ve „výhodách“ spotřebitelského úvěru. Má toto pojištění nějaký význam pro člověka, který má pracovní smlouvu na dobu určitou na 1 rok? Dle mého se hodí max. pro člověka, který má smlouvu na dobu neurčitou… Jak to vidíte Vy? Díky

Nejlepší odpověď
Drap

Stejně jako ty. Před sjednáním to chce mít dobré místo a smlouvu na neurčito.