e1232851@trb

Jaký máte názor na občany České republiky?

Nejlepší odpověď
gecco

Počítám se mezi ně – takže veskrze kladný…
😉

Další odpovědi
redy

Češi jsou fajn, až na výjimky…

marci1

Věřím, že většina je v pořádku. Takže v pohodě. 🙂

anonym

Když nebudu našinec, tak jsem cizinec…

lexx

že potřebují tvrdou ruku, drába a bič, totální kontrolu, potom táhnou, makají…jinač kradou, šmelí, podváděj a tunelují

Šidlo

máte pomerne malý podiel blbcov v národe, takže fajn

anonym

Na které občany, na ty, kteří dojí státní kasu, na ty kteří natahují ruce, na ty kterým závidí úspěch, na ty… ?

ivzez

Stejný, jako na všechny lidi.
Občanství ani národnost neznamenají zvláštní schopnosti ani vlastnosti.

zjentek

Počítám se mezi ně- takže veskrze smíšený..

anonym

marci1, vím o tom.

anonym

Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.

anonym

A co bych si měla o sobě jako rozená češka myslet?Moje vědomí je moje svědomí nebo co…