dust8

Jaký máte názor na nesmeky?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ještě nikdy jsem je nepoužil a nemám tedy zkušenosti, ale troufám si odhadnout, že při náledí budou stejně plat prdné. Taky by mě zajímaly zkušenosti jiných.

Další odpovědi
mosoj

Mám jedny v šuplíku, který jsem ještě neotevřel. Nicméně, nesmeky se nenosí trvale. Používají se jenom ve chvíli kdy je to třeba. Ta chvilka pro mně ještě nenastala. Spíš jsem potřeboval a používal sněžnice.

dust8

Kepler: Zkoušel jsem jedny. Na botách, ale dlouho nedržely a po chvíli se začaly posouvat z boty až je člověk při nepozornosti mohl úplně ztratit. Jinak opravdu se s tím dalo chodit a běhat po ledě bez hození huby. :D Chce to jen mít štěstí na ty co opravdu drží na botách.