milablond

Jaky mate nazor na Nemce?

Nejlepší odpověď
AmazedWolf

Němci mi nevadí, jen nenávidim Merkelovou a Unii.

Další odpovědi
Kepler

I když já osobně příkoří od nich nepocítil a momentálně jsme s nimi kámoši, tvrdím, že Němci vždycky zůstanou Němci. Stejně tak jako Rusové Rusy.

xxx3

Ona by ta otázka spíš měla znít: „jaké stereotypy přisuzujete kolektivně Němcům.“ A moje odpověď – žádné.

Klaproth

Osobně znám dva a oba jsou v pohodě. Jiné Němce neznám, takže nemůžu mít názor.

Agneta

Vynikající:DD

Jseš spokojená s těmi odpověďmi na tu tvoji otázku o překladu „šikulky“?

anonym

A chceš slyšet můj názor na Němce od roku 1939–1945 ? Ti současní dělají válku bezezbraní, viz EU!

Mc Merkurion

… že už se jich moc nevidí: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Fortschrit­t_E_512

Kryšpín

Co se jim Venoušek slibotechna po hedvábném převratu omluvil, tak jsou vynikající

Kyta

Před 78léty bych je nenáviděl,jen mne ta Merkelová nadzvihla,,co udělala,,jinak Němci mi neva,,ti obyč,jen mne štve,,že se furt,nechají někým strhnout k něčemu,co sami nechtějí,ale už vidím,ze správ,,že jsou evropané,,myslím obyčejné lidi:)Už se semkli vůči uprchlíkům,,držím,p­alec

Emefej

Které konkrétně myslíš? Já jich znám několik.

tforro

Pedanti, požadující preciznost a kvalitu, přesnost dodání atd.
Sami naopak mají morálku horší než ve východních zemích.
Spousta z nich (samo že ne všichni) umí jen svou práci a už nic víc a tím pádem mimo svůj obor nejsou moc zruční.
Naopak jsou věrní a přátelští v obchodním slova smyslu.

Mimozemšťan

milablond jwe úplně typickej troll