Reflux CZ

Jaky máte názor na našeho pana prezidenta (Miloš Zeman) ?

Popřípadě názor na lidi kteří ho valili ? Předem díky :)

Nejlepší odpověď
Drap

Je to řádně zvolený prezident. Spousta jeho výroků a akcí se mi nelíbí, stejně tak, jako se mi nelíbí pomluvy a vykonstruovaná kritika na něj. Jako národ jsme si ho zvolili, tak by jsme ho měli respektovat. To že jsem ho já nevolil, neznamená, že na něj budu kydat špínu po zbytek volebního období.

Další odpovědi
jirkajirka

Tyto petice ,nemají žádný smysl …rozhodujou volby a tam rakušák huhla prohrál . Holt si budou pražští povaleči muset vybrat někoho jiného…ale koho? Ten prý první nejlepší prezident nechal střílet do dělníku a toho druhého ožralu z Heřmanic houpali nacisti na kolenou . Další kradl péra a nechal rozkrást republiku . Ten poslední jenom chlašče a provokuje …tak koho

Agneta

Žádný…je prezidentem, nebo né?
A do jeho soukromí nikomu nic není – nebo tě to zajímá? Mě zase nezajímá bulvár – ten je dobrý jen pro hospodské strýce :DDD
Mě zajímají výsledky, něco co se dá měřit, jeho schopnosti.

quentos

To, že je inteligentní, se mu nedá upřít (četl jsem několik jeho moudrých knih). Jen je škoda, že je tak prostořeký a samolibý a nestydí se i tak prezentovat, dělá nám to ostudu. O jeho alkoholismu ani nemluvě

Shaohao

mezinarodni ostuda ve ktere se naslo spoustu jemu podobnych…

setapouch

Mockrat zodpovezeno, naposledy tak pred dvema tydny.

Zvědavý

Ostuda země a hovado kterému není rovno.

anonym

Já to sem psát raději ani nebudu,ty slova by šly hned odtud pryč.

fcoop

Je to prezident,jakého nemá nikdo........­...........žád­ná země na této planetě.
To – jak a proč vyhrál volby, svědčí i o lidech této země.
Nic víc a nic míň.

England1522

Zeman a zároveň český národ jsou banda ostudy která se neumí chovat !

  • Lidi se zvolí hlavu státu a pak mu padají u vrat na hradě a potom říkají a řvou že je to ostuda a hovado a přitom věděly jaký Zeman byl ostuda i dřív, jak se chová a že chlastá!
  • A český národ se neumí chovat když uráží hlavu státu! tohle si lidi nemohly dovolit za komunistů a věřil bych tomu že to Zeman dělá schválně s tím svým chováním když se k němu chovají takhle ;) Já když bych byl na jeho místě a lidi by mě urážely co se týče mluvení a postavy tak bych také dělal ostudu národu aby po dalších 5 let po skončení funkce prezidenta ukazovaly jiné národy na každého čecha jako na hovado který si zvolil prezidenta a potom chtějí aby odstoupil! ;)

V téhle zemi je holubník
Doplňuji:
Sice ho taky nemám extra v lásce ale když si ho ti co ho nechtěly zvolili tak to musím vydržet a jako občan české republiky musím ctít zásady slušného chování k hlavě státu i přes to že on není zase natolik slušný. :)

ptáč

Za sebe můžu říct, že jsem rád, že Zeman posiluje zahraniční obchod. Ale čtu-li jiné reakce taky slušných lidí, nechám se zvyklat. Zřejmě politice nerozumím a tím pádem nemám právo jít k volbám. Pan Valíček je zřejmě větší ovce než já: http://valicek­.blog.idnes.cz/c/437118­/Stydel-jsem-se-za-to-ze-jsem-Cech-A-stydel-jsem-se-moc.html

Pepa25

Stejný, jako jsem měl od začátku na Václava Klause: prezidentem by neměl být bývalý vrcholný politik a ješita, straník s populistickými názory, který rozděluje společnost.

Agneta

jirkajirka >>> vůbec bych se ani neobtěžovala se jim (bulváru) do toho míchat – nesnižuj se na jejich úroveň :D