bobánek

Jaký máte názor na naše politiky?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Odpovědět nemohu, jelikož mi to nedovoluje kodex uživatele, resp. tato pasáž co není dovoleno:
Vulgarismy a obscénnost

Protože jsou Odpovědi.cz veřejně přístupnou službou, vulgární a sexuálně explicitní jazyk není přípustný. Zároveň nejsou vítány urážky, agrese, osočování…

Další odpovědi
BEAES

Hlavně se dostat ke korytu a nahrabat.

hanulka11

Teď jste mě fakt rozesmál -to nechtějte radši vědět- to by stejně tady bylo smazáno

anonym

žádný,je to pořád stejné jako dřív,lhali,lžou a lhát budou

verka

Pro mne je politikem člověk znalý, profesionální, svědomitý, chytrý, zkušený, lidský,vychovaný, morálně spolehlivý..... a ti ostatní jsou břídilové a slibotechny.

cukrar

myslíte které politiky, páč nejde házet všechny do jednoho pytle, stejně jako zde jsou skvělý poradci a někteří by zasloužili minimálně naplácat na zadeček.

Víte kolik je politiků v ČR?

dagry

Takže to Bobánku shrábneme asi takto: MASAKR ☹

moncl

Politici berou velký prachy za nic.Jsou k ničemu.Akorát k tomu aby brali prachy: