Esiskaa

Jaký máte názor na Naruto ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Nej nuda na světe

Opět chybí jiná možnost. Škoda. Ale přijde mi to hloupé.

Další odpovědi
marci1

Nej nuda na světe

Doplňuji:
Promiň, ale mě to nic neříká.

sassan

ujde

A v jaké podobě?Není to jen anime ale taky manga(komiks) a v podobě mangy také vznikl.Ostatně většina anime byla původně mangou.Ale třeba to víš.

Adelexx

Nej anime na světe

bubak

Nej anime na světe

Doplňuji:
Ne kazdemu je anime nebo japonsky komiks po chuti.Přesto se v Narutovi objevují skvělé principy na které nesmíme zapomínat. Není to jen komiks o ninjovi, ale hlavně o základních věcech v našich životech. Přátelství , Láska , Rodina(minochodem naruto je sirotek) Touha po úspěchu a uznání. Skvělé myšlenky jako : Nikdy se nevzdávej !
Nezapomínej na své přátele. A spousta dalšího :).
Vím že to co jsem tady napsal zní tak trochu jako od Narutofila, ale snažím se to přiblížit po stránce faktů.
B.

Reezo

ujde

Není špatné, ale od shippuudenu dost upadl Naruto. Jinak jsem viděl určitě lepší.