FEMINISTKA

Jaký máte názor na muže?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Tak jako se vším, dělám si VLASTNÍ názor, nepotřebuji si „TEN SPRÁVNÝ“ přečíst v novinách. Celkem mne zajímá, zda-li má nějaký názor hapiky. ;) Proč? Protože pro něj bude TĚŽKÉ vygooglit „oficiální mediální stanovisko“, muehehehe. ;) :D :D

Další odpovědi
Rokio

Můj názor je ten, že jsou stejně důležití jako ženy.

quentos

Nesmyslná otázka (podobně jako všechny ostatní od tebe). Nemohu mít názor na skupinu lidí, jejíž každý člen je jiný.

led

Zaujímavé je, že na túto otázku odpovedajú…
muži!
humorné je, že jedinú! pravdivú odpoveď dal muž, ktorý o sebe tvrdí že je psychicky chorý. Za to mu udeľujem nomináciu na kvetinku za odpoveď.

Ale skúsim na takúto ťažkú otázku odpovedať aj ja.
„Keby nebolo mužov a žien, nebol by človek a nebolo by ani pokračovanie ľudského rodu. Všetci, aj muži, aj ženy, sa spoločne podieľajú na vývoji bytosti zvanej človek.“

Dvorní šašek

Záleží na osobnosti. Muž není apriori ani špatný, ani apriori dobrý.

Lurius

Myslím si že hledat problém v existenci opačného pohlaví je nemoc

paul1

Jako muž ten nejlepší. Ale ten samý názor mám i na ženy a nakonec i pro ostatní pohlaví.

marci1

Jsou tak roztomilí, hraví a zejména snílci. 🙂
„Chceš-li postavit loď, nesmíš poslat muže, aby sehnali dřevo a připravovali nástroje, ale nejprve musíš ve svých mužích vzbudit touhu po nekonečných dálkách otevřeného moře.“
Antoine de Saint-Exupéry

elkon

Hloupý dotaz.

Drap

Proč bych měl mít nějaký názor? A i kdybych měl, k čemu ti může být opověď dobrá Nebo by to pomohlo někomu jinému? Neni třeba vymýšlet otázky jen pro samotnou otázku. Takových je tady dost a spoléhají na to, že se občas někdo splee a dá jim bod. Stejná otázka jako kdybych se tě ptal, zda máš nějaký názor na nesmrtelnost chrousta.

da ny

Veskrze kladný.
Hlavně na ty, které nemám doma ;D

cappuccino

Vesmes kladny. Pro nas zeny je dulezite pochopit, ze muzi jsou muzi a maji odlisne mysleni i potreby. Nemuzeme od nich ocekavat, ze se budou chovat stejne jako zeny, ze budou mit stejne mysleni nebo chovani. A v zadnem pripade si nemuzeme myslet, ze se kvuli nam zmeni. Kdo pochopi, ze muzi jsou z Marsu a zeny z Venuse, ma vyhrano:)

df

Kouba udeřil

Rokio

led: Děkuji. Cením si toho.

Filip84

Drap: racionální debata se sociopatem nemá smysl. A tím tuplem, pokud má ten sociopat ještě nízké sebevědomí. 🙂

aliendrone

Filip84>>> Spíše jde o zoufalou snahu udržet tento web při životě poté, co díky nepromyšleným změnám odešly mraky kvalitních užiovatelů a u zbytku aktivita razantně poklesla (včetně mě). ;)

led

aliendroník, klídek,
klídek, nemáš bony? Pak to půjde…
možná…