Avatar uživatele
hniz

Jaký máte názor na Mariuhanu?

Zajímal by mě váš názor na mariuhanu.Co si myslíte proč je dobrá,proč ne??Mělybychom ji zlegalizovat?Vždyť není tak škodlivá dovolím si říct že i mnohem míň než alkohol(Jak se to veme).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? natybubu před 4090 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ven.cik

Snad každej jí zkusil a každej má na výběr…Nevadilo by mi kdyby se zlegalizovala, a stejně by se nic nezměnilo protože jí stejně hulej pořád všichni a na masti taky dobrý, babče pomáhá…:D
Doplňuji:
muhamed: To nejspíš jo, třeba by se ani neprodávala kdyby si jí každej vypěstoval…:D ale zas ted taky seženeš gram za 80, sice shit ale nějakejm vyhulenejm hlavám to nevadí…

Upravil/a: ven.cik

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jiriii

Říká se že to je lék na všechno, tak můj názor je pozitivní ale záleží jak to kdo užívá a v jaké míře, znám tady u nás pár vyhulhlav a těm bych to zakázal. slyšel jsem že naschvál jí nechtějí z legalizovat protože by tím šlo hodně léků do kopru neboť by byla marihuana o dost účinější než tyto léky, prostě jí drží stranou protože by si jí každý vypěstoval na zahradě, udělali by si lidi mastičky, čajíčky a jim by něšly ty nehorázný sumy za jejich léky do kapsy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

řeknu to takto, pokaždé když jdu do hospody nebo večer se někam projít, potkám někoho, kdo má pár gramů u sebe :) jestli by byla legální, nevím, co by se změnilo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamila44444

Kdyby se měla brát jako droga, tak to rozhodně zakážu. Ale jinak bych ji snad dovolila pěstovat pro konopné mastě nebo někdo to užívá jako léky..
Doplňuji:
Je opravdu skvělá na spáleniny i ekzémy..

Upravil/a: kamila44444

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Dobrá je na tlumení bolesti, ale jako kuřivo to pěkně smrdí a je to pěkné „svinstvo“.
Mě by se osobně líbilo, kdyby stát měl své státní pěstírny a svou farmaceutickou firmu, která by za rozumné ceny prodávala ty „léčivé“ přípravky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
helcaify1

Já sama jsem ji v životě nezkusila a jsem na to hrdá. Nesouhlasím s tím aby se zlegalizovala. Copak si lidé nemohou najít jinou zábavu než hulení trávy?
Pokud se bavíme o mariuhaně jako o léčivých účincích, tak s tím souhlasím. Máme doma mast a je výborná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
muhamed

ven.cik změnila by se hlavně její cena. Když se těd hodně dobrý gram prodává kolem 200,– tak by se cena pohybovala třeba kolem 80,– protože by pěstoval každej druhej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

Smrdí to strašně a lidem to akorát vymývá mozky.
Já bych to nechal jen pro léčivé účely.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek