Luuu

Jaký máte názor na marihuanu? Je vyloženě špatná a přináší JEN neplechu?

Doplňuji:
Asi jsem to špatně položila, v medicíně je samozřejmě prospěšná, měla jsem na mysli spíš tu část, kdy je vdechována 🙂

Nejlepší odpověď
Jardič

Odpovím otázkou 🙂 Jaký máš názor na nůž? Je vyloženě špatný a přináší jen neplechu? Obojí se dá použít spousty různými způsoby(např. masti) a nakonec to je vždy všechno stejně o lidech… jejich zodpovědnosti, jak se k tomu postaví, …

Zastáncem marihuany nejsem a nejsem ani odpůrcem.

Další odpovědi
Bobík147

Pro použití v lékařství není špatná a neplechu nepřináší.
Pokud myslíte kouření marihuany, tak do jisté míry špatná není :) Opakuji, do jisté míry.

www

Pro puberťáky je z iks důvodů minimálně nevhodná.
Nemocným pak často pomáhá 😉
Doplňuji:
Účinné a v tomto případě léčivé látky tělo získá lépe mnohdy sice jinak, ale i vdechováním. Jistě, není to nejúčinnější na všechny zdravotní problémy, právě ale pro mladé experimentátory s přístupem ‚jen tak, co to udělá‘ nejúčinnější.

Drap

Názor mám spíše kladný. Nedá se říct že je vyloženě špatná. Všechno zlé může být i k něčemu dobré.

badisko

Uluuu nehul nici to kratkodobou pamet ..:D ale uzijes si s ni spoustu srandy …:D takze hul nebo nehul ..vzdy tady budou taci co jin to bude jedno pak taci co bodou pro a ti proti …esli zacnes hulit tak zjistis ze to muze byt celkem legrace a po case naopak zjistis… ze to zase az takova legrace neni ..a bud prestanes nebo prejdes na jine drogy …:D ale neni to podminkou …:D a travu nemusis jen hulit muzes z ni i varit :D ma to krapet rozdilne ucinky …:D co by do delky trvani a stavu ve kterem budes …:D …

zvedavaholka

Můj názor na tuhle kytičku je spíš kladný,protože i alkohol může být hodně nebezpečný a to je legální. Já sama zkoušela marihuanu jednou a opravdu jsem se cítila otupěle,jako ych požila alkohol,takže mi to výjde na stejno, můj osobní názor. A co se týká zdravotnictví,tak je velice prospěšná , sama používám konopný šampon a vlasy mám po něm krásné..(není to reklama) :D

honza19hk

osobně ji teda nehulim,ale její odporůrce nejsem. Je to jako s cigárama, když si někdo myslí,že mu tráva pomůže ať si ji hulí.

bolak

Myslím že bůh věděl co dělá, když ji stvořil… a nikdo nemá právo mi ji brát… kor vod huby…
Doplňuji:
ani policajt!