-....-

Jaký máte názor na „linku bezpečí“?

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud máš nějaký problém a nevíš si rady, tak tam zavolej. 🙂 Myslím, že je to dobrá první pomoc. Děti volají zdarma z pevné linky i mobilu. Podrobněji : http://www.lin­kabezpeci.cz/

Další odpovědi
gecco

V jakém smyslu???
___
Jo – je přínosná, protože někteří lidé si nevědí rady… Pomáhá.
Jo – je drahá, protože rady (obvykle) poskytují naprostí amatéři.
___
Vybereš si?
😉

Nevíteto?

Pozitivní, některým dětem může pomoct, když jsou třeba šikanovaný apod.