Lgee

Jaký máte názor na lidské „barbie“?

Chemie a případně plastická chirurgie je hezká ale tohle je moc ..

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Cenobita

Krása.. :-D

Pěkný přesýpačky.

lota

Hnus

Hnus, hrůza a úchylka

Roman71

Hnus

Dokážu pochopit, že se někdo vzhlídne v někom/něčem, co si vezme za vzor a snaží se tomu maximálně přizpůsobit.. Při vší úctě, tudy cesta nevede. Barbie není ideální vzor k napodobování :)

bububabu

Největší hnus

Mrzačení přirozeně krásného ženského těla

Arne1

Největší hnus

Anonymka23

Krása.. :-D

Toto je Bimbo barbie ty mívají moc velká prsa a zadek a moc chirulgických zákroku ale klasické živé barbie například valeria lukyanova se mi moc libí