kuba007

Jaký máte názor na lidi, kteří neumí přiznat chybu, všelijak se vymlouvají, urážejí, jen aby zůstali dokonalými?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

mam svuj nazor na lidi, co kopiruji cizi otazky

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-mate-nazor-na-lidi-kteri-neumi-priznat-chybu-vselijak-se-vymlouvaji-urazeji-jen-aby-zustali-dokonalymi

Další odpovědi
tomáš007

To už tady bylo!!! Podívej se do modré lišty!!!

kropitko

Hele máte štěstí, že mám dobrou náladu a že vám to nesmažu. No já bych vám tu otázku i smazala, ale jen kdybych ji viděla včas, teď už je mi to líto, protože bych zároveň s ní smazala spoustu pěkných odpovědí.

Věřím, že nováček nejste, jste prostě jen jeden z dalších zakomplexovaných jedinců.

bubukaa

blbci … těch je dost

hanulka11

jsi tu nový měl by sis v první řadě přečíst

Podmínky serveru Odpovědi.cz
Bodování uživatelů
Často kladené dotazy
Kodex uživatele

vše je dole na stránce .