Jaký máte názor na lidi co jsou trošku jiní?

myslím tím,toto,jste pro ?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=2N9kVmU9J8A
Doplňuji:
soucíte s nima,nebo je odsuzujete?

Nejlepší odpověď
Quimby

Já se snažím cizí práci nezesměšnovat ať vypadá jakkoliv amatérsky.
Já dělám grafiku a kdybych měl srovnávat svoje výtvory před pár lety, tak bych se mohl jít zahrabat.
Ti lidé mi zas tolik " jiní " nepřijdou, ale určitě umí zpívat o dost líp než já. Ovšem pokud chceš slyšet názory, tak tam je spousta komentářů co „stojí“ za přečtení.
Doplňuji:
Nesoucítím, když něco publikuju, musím být připraven na kritiku i tu neopodstatněnou.

Další odpovědi
Kelt

Zpívají čistě, v originálu jsem textu nerozuměl. A co říct o těch lidech? Jsou zřejmě spokojení. Vlastně každý je svým způsobem originální, jedinečný.

mosoj

Ten kdo si vybere Rechle na Vydře u Modravy a most na Otavě u Annína je určitě člověk s estetickým cítěním.

Mc Merkurion

no a co,sype jim to? jejich problém,každej jsme nějakej >>> takovejch je co papouškujou po jiných a dobře se tím živí…

zjentek

myslíš že jsou postižený?
Já zas myslím, že příspěvek pod videem, ten vod toho AdamWarShark, je příspěvek bolaka

marci1

Každý jsme nějaký, každému se líbí něco jiného. Ať si každý zpívá co chce, komu se to nelíbí, ať to neposlouchá. Je to přece super, že si dnes můžeme poslouchat co se nám líbí a máme opravdu velký výběr ! 🙂