autacek

Jaký máte názor na kult Jana Palacha?

Odpovědi
Drap

Neuznávám moc takové kulty. V tomto případě mně třeba překvapuje, že o člověku který se upálil na protest rozdělení republiky se vůbec nemluví.

Kryšpín

Mluvil jsem se starým pamětníkem a ten měl názor, jeho čin budování komunismu nezměnilo a nebýt čtyř naivních mluvků slibotechen komunistů v čele s Dubčekem, tak k tomu nedošlo.

ivzez

Co je podle Vás »kult Jana Palacha«?
(O žádném kultu nevím.)

elkon

Jeto uměle vytvořené. Žádný rozumně uvažující člověk si sám vědomě neublíží. To udělá jen pomatenec. Nic se tím nezmění ani nevyřeší.