_Lucka_

Jaký máte názor na kapelu Koblížc!..??

Kapela Koblížc!

Nejlepší odpověď
Lucy

Koblížci jsou moje nejoblíbenější kapela, ale kdyby nebylo jejich vtipných textů, asi bych jinak jejich hudbu neposlouchala. :) Nejradši mám Wilipa Flčka.. pak Roberta Pocha, protože je hrozně vtipnej :D . Josie je taková hezká tvářička, po kterym letěj všechny holky a já ho za to moc nemusím :D :D protože pak bych se musela s ostatníma akorát o něj hádat :D .. Brandy je z nich asi takovej nejrozumější a přijde mi jako sympaťák. Dohromady jsem byla už na 3 jejich koncertech a určo je ještě někdy na živo uvidím. :)

Jinak nová deska „Sami Sebou“ je docela pěkná, některé písničky se mi líbí moc, ale texty z předchozích dvou alb se mi zdají vtipnější. :P
Doplňuji:
Jinak jejich „videoúlety“ se mi zdají naopak čím dál lepší a lepší.. :)

Další odpovědi
Rocker

Nikdy jsem o nich neslyšel,teď jsem si je pustil.Není to špatný,hrajou docela dobře.Je to lepší než většina těch dementů,který do nas hustí v televizi.

SeptikB

Myslím, že pro to existuje takové hezké né-moc-vulgární ustálené slovní spojení BANDA B*ZERANTŮ.