lolll

Jaký máte názor na kamery v paneláku?

a popř. máte kameru v paneláku?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Je to dobrá věc, ohlídá to zloděje i blbce co čmárají po zdech.

Další odpovědi
marci1

Myslím, že je to dobrá věc ( pokud ji zloději neukradnou ). 🙂

Luxx

v našem paneláku je tma i v pravé poledne, tudíž by kamery neměly smysl, protože by byla imrvére černá obrazovka
no a teď vážně – možná by se nám kamery hodily, bo ti naši cigoši zdemolujou co můžou :/
viděla jsem kamery na VŠ kolejích v Olomouci, taky fajn.. bezpečnost musí být

lexx

sice to zlodějíčky a vandaly trochu odradí ale jinak je to hrubý zásah do soukromí a nájemníci by měli podepsat příp. souhlas s jejich instalaci… jo máme je taky ale to byl
hnusný byznys přihraný známé firmě, někdo si namastil kapsu a nás se nikdo nezeptal či to chceme, my jenom splácíme tuhle pochybnou atrakci…

Drap

Nebydlím v paneláku. Názor na kamery nemám. Je mi to jedno.