IvkaH

Jaký máte názor na jídla od Racia?

Doporučila mi tady ty svačinky trenérka, v plánu mám napsané ty jejich cornies, akorát teda nevím jestli je v pořádku, že tam je čokoláda. www.racio.cz/cs/cor­nies-s-horkou-cokoladou.html

Odpovědi
elkon

To si musíte zvážit sama, jedni říkají čokoládu ne, druzí, ano. Zde jedna citace: „Čokoláda není v žádném případě nezdravou potravinou – v případě kvalitní hořké čokolády je tomu dokonce přesně naopak. Hořká čokoláda s vysokým podílem kakaa obsahuje velké množství vlákniny, antioxidantů a dalších nutrientů. Má pozitivní vliv na zdraví srdce, střevní biom, krevní tlak a kognitivní funkce.17. 2. 2020“.

da ny

Pokud Vám to trenérka zařadila do jídelníčku, logicky počítá i s tou trochou
„čokolády“, tedy s příjmem těchto sacharidů (a kalorií). Ty v jídelníčku nesmí chybět. Já kupuji od Racia jen rýžové chlebíčky. Velmi štíhlá, sportující dcera baští
chlebíčky s čokoládovou polevou, Corny tyčinky a směsi, ani kupované musli směsi nekupujeme.

RyuzakiKate

Spíš mě zaráží ten cukr. Tyhle svačinky jsou víceméně jenom prázdný kalorie, za chvíli budeš mít zase hlad… Být tebou, tak si koupím ty rýžové chlebíčky samotné a mažu si je marmeládou bez cukru jen čistě z ovoce nebo nějakým oříškovým máslem a máš k tomu hned kvalitní tuky…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

elkon
To je s tvé hlavy?

elkon

Není, našel jsem to na webu, mě takové věci nezajímají.