Avatar uživatele
Gorouš

Jaký máte názor na jaderný kolajder?

Jaký máte názor na urychlovač protonů, který byl vybudován ve Švýcarsku. Myslíte si, že to bude zkáza - velký výbuch, který ovlivní pole Země nebo vynález nové energie? Pište Vaše názory!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Haried před 3914 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Těžko říct. Ale jak už jsem říkal u jiné odpovědi, lidi se pouští do náročných věcí, chtějí vědět co kde bylo a co kde ve vesmíru je. Nejraději by odcestovali do jiné dimenze a tam podle mého názoru dělali chytráky jako tady. Přitom země jako taková není doposud probádaná skrz na skrz a to nemluvím o oceánech.
Je možné, že na něco příjdou, ale taky můžou vše pos... ale to se uvidí. Možná to bude to poslední co uvidíme.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

Ja myslim,ze je potreba jit do novych veci.Z dnesniho pohledu se nam obří urychlovač v Cernu zda jako neco neco nadpozemskeho,pro nas nebezpecneho,ale vemte si objevy a vynalezy z let davno minulych,ktere lide oznacovali za kacirske, nemozne, popirajici"logiku". . . a jak pritom zmenily svet.Bez takovychto velkych veci by jsme se placali porad na stejnym pisecku.Urychlovac nejde proti prirode(na rozdil od jinych človečích "aktivit",vedoucich k sebezniceni),ale jde s prirodou a snazi se zjistit jak co funguje..a proc to tak vlastne funguje.Toho bych se fakt nebal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Bylo by dobre,pokud by to byl vynalez nove energie pro lidstvo a ne vynalez zkazy.
Doufejme,ze to maji pod kontrolou.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek