tinice

Jaký máte názor na iPhone 4 ?

Myslíte si že iPhone 4 je kvalitní telefon nebo znáte kvalitnější telefon ? A je k sehnání v ČR i v bílé barvě ?

Nejlepší odpověď
anonym

1/ iPhone 4 je bezpochyby kvalitní a dobře vyladěný smartphone – jen trochu zbytečně předražený, a nelze uplně ignorovat problém s anténou, která nadměrně ztrácí signál, když se ji dotknete v místě, kde je viditelně přerušena – což může vést až k přerušení hovoru – to skutečně nečekaný kiks, kterého se apple dopustil, obvykle takové chyby nedělá, no stalo se.

2/ na druhou část otázky, zda znám lepší?
To jistě ano, .. tedy hlavně kvůli poměru ceny a výkonu

´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´
Jde o tenhle „Samsung i9000 Galaxy S“, … znatelně levnější a kvalitou je na stejné urovni jako iP4. i9000 je momentálně nejvýkonější Android telefon na trhu, který bude v nejbližších měsících překonán snad jen teprve připravovaným Motorola Milestone 2 …
´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´

zde je video srovnání i9000 s iPhonem 4
http://www.you­tube.com/watch?v=Ah6j5BL­s5Xw&feature=re­lated

iphone je vybaven operacnim systemem iOS firmy Apple, zatímco i9000 je vybaven nejnovejsi verzi systemu Android od Googlu, ani jeden není žádný nováček, a dělí se o první dvě příčky v tomto segmentu trhu, jen drobným detailem zůstává že v usa nedávno obsadil Android příčku první – pro oba je k dispozici obrovske mnozstvi (stovky tisíc) aplikaci a her v primo integrovanych „marketech“ …

odkaz na recenze:
http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/samsung-i9000-galaxy-s/recenze/

cena Galaxy S (i9000), ktery je svymi vlastnostmi prakticky identický a srovnatelný s iPhone 4 je něco málo nad 10000,– … ta finanční uspora je docela znatelná. Odlišuje je viditelně větší displej i9000 ktery je typu SuperAMOLED (to se musí vidět v reálu, ten kontrast a sytost barev je skutečně hodně dobrý), a právě tím nad iPhonem získává i technickou převahu (iphone 4 má jen trochu vylepšené klasické LCD, kterému prosvítá černá apod.), čím naopak i9000 na iP4 ztrácí je absence blesku u fotoaparátu, jinak je v ostatních parametrech zhruba 50:50

Další odpovědi
led

vzhľadom na nedotiahnutý software by som počkala. Ale v žiadnom prípade by som nekupovala výrobok s nízkym výrobným číslom.
Ale keď platí aj výnimka, mala som elektronické zariadenie z V.Británie s výr.č.3 (po 5 rokoch bolo stiahnuté z výroby – slepá ulička), teraz má už 10 rokov a stále pracuje bez poruchy.