Danah

jaký máte názor na introverty?

Nejlepší odpověď
gecco

To je nějaký zvláštní druh živočicha???
:-O

Ale jo – rozhodně je mi milejší introvert, než hyperaktivní uřvanej extrovert…
😉

Další odpovědi
marci1

Introvert není jen člověk, který touží po samotě, rozhodující je, zda ho nabíjí nebo spíše ubíjí společnost dalších lidí. Introverti bývají často lepší v písemném projevu, než v mluvení. Než tlachání o ničem, raději si doma sami přečtou knihu. 🙂

Zdroj: http://ona.id­nes.cz/jak-poznat-introverta-06q-/zdravi.aspx?c=A130916­_120457_zdravi_pet

klumprt

Co vím, tak jim strašně smrdí nohy. Jedí jenom zelí a brambory. Jejich děti se často rodí se šesti prsty.
Doplňuji:
Je to ještě horší pakáž než leváci, a to je co říct.

quentos

na každého jiný, podle toho, jaký je. Neházím všechny introverty do jednoho pytle.

Nazdar Bazar

Jaký bychom měli mít názor ?

Emefej

Souhlasím s Věrou Pohlovou. Já bych všechny internety zakázal.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/J%C3%A1_b­ych_v%C5%A1echny_ty_in­ternety_a_po%C4%8­D%C3%ADta%C4%8De_za­k%C3%A1zala

anonym

Lepší být sám doma,než se rozčilovat s feťákama nebo si shazovat paroží skrze nějakou krávu z diskotéky,mezi idioty chodím jen,když je to nevyhnutelné.