dust8

Jaký máte názor na infrasauny, které se dají pořídit i do panelového bytu?

Odpovědi
nyjono

Do panelového bytu se umístit dají, aspoň myslím. Nevím, jakou mají spotřebu a jak to je s jističi.
A … každý typ saunování má své, co někomu vyhovuje a jinému ne. Myslím, že to je vhodná alternativa pro někoho, komu nevyhovuje sauna finského typu nebo třeba pára.
Osobně o ní také uvažuju.

Kepler

Myslím, že je to je všechno možné, jen sauna ne. Ale možná to má svůj smysl, nevím, nevyzkoušel jsem.

rentier00

Já ji mám 4 roky a SUPER