Altair-AC

Jaký máte názor na incest?

Můj názor : Trochu se mi to hnusí ,ale pokud se užije prezervativ,nic nehrozí ,ne ? Ps.já to nechi dělat ,jen se zčista jasna zajímám …

Nejlepší odpověď
Drap

Stejný, jako převážná většina populace. Silně zamítavý! A tvůj názor je jaký?

Další odpovědi
led

V súčasnosti je už dostatočné množstvo ľudí na výber sexuálneho partnera/partnerku.
V dávnych dobách bývali právoplatné aj takéto vzťahy medzi súrodencami u faraonov v starom Egypte pre zachovanie vládnúceho rodu… Postupným prijímaním kresťanstva tieto vzťahy sa stávali neprijateľné a protiprávne.
Okrem protizákonnosti incestu jeho dôsledky bývajú škodlivé, degeneratívne na potomstvo z tohto spojenia.

fcoop

Zeptej se taťky,on ti poradí.

nyjono

Nejde ani tak o to, co hrozí a co ne, prostě to je hnus.

marci1

Není to morální. Sám zákon takovéto jednání zakazuje a považuje za nepřípustné.

dubraro

Já žádný, ale měl jsem kamaráda, který si se sestrou velice dobře rozuměl 🙂
S rizikem inbreedingu to možná nebude tak horké, jak se obecně myslí. Starověké národy považovaly za ideální svazek mezi nevlastnímu (polovičními) sourozenci. Měli tisíce let na to, aby to vyzkoušeli.

Kelt

Po akci říká bratr sestře: Ty jsi lepší než máti? Ona: Táta to taky říkal.