Max Bekrt

Jaký máte názor na homosexuály a bisexuály a jak je vnímáte?

Jsem bisexuál a někdy si připadám jaksi, odlišně..
Děkuju předem za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
led

Ako na hľadajúcich v daždi, keď tí druhí skrytí pred nepohodou ich pozorujú spoza okeníc, nechápu ich a odháňajú od dverí. Pritom sú to takí istí ľudia, čo chcú poznať lásku a šťastie v živote ako každý iný.

Dodatok:
mnohí sú jednostranne proti, mnohým je to jedno a pár ich podá pomocnú ruku.
Zamysleli ste sa nad tým?… až budete potrebovať na skale istiť, budete pri tom uvažovať o sexuálnej orientácii spolulezca, alebo o jeho schopnosti istiť vás?

Další odpovědi
Alesh

… a není to dneska už jedno?!

Rokio

Myslím si, že je to nepřirozené. Také jsem proti tomu, aby mohli homosexuálové adoptovat děti. Pokud nějaké děti chtějí, tak ať si je sami udělají. Každopádně bisexuálové jsou lepší než homosexuálové.

Lgee

Nwm co co je

bububabu

Je to rozděleno na homosexuála-vrozeného,
homosexuála-vytvořeného (třeba v dětství ho nějaký muž znásilňoval)
a bisexuála- který je jen prase který neví na co by už měl skočit- ty jsou nejhorší spolu se zoofily!
ale i to se dá léčit, a musí se léčit!

Car

Všímám si, že starší generace jsou stále proti homosexuálům a bisexuálům zaujatější než mladší generace. Samozřejmě najdeme i vyjímky, ale přesto si myslím, že mladší lidé homosexualitu i bisexualitu berou jako naprosto normální věc.
Já nejsem vyjímkou. Je mi dvacet a sama jsem bisexuálka. Necítím se být „jiná“ nebo „zvláštní“, nebo dokonce „nemocná“ jak si někdo může myslet. Prostě mě jen přitahují obě pohlaví. Myslím si, že je jedno jestli jste šťastný se ženou či mužem, hlavně že jste šťastný.

BLpavel

Osobně to vůbec neřeším, je to každého věc.
Možná to je tím že jsem mladá generace , ale když se mi někdo svěří že je bisexuál nebo homosexuál, vnímám to jako běžné téma, obdobně jako kdyz někdo řekne že tankuje benzin, nebo prohodí jaké mu chutná pivo, zkratka nic zvláštního.

led

Až budete potrebovať na skale istiť, budete pri tom uvažovať o sexuálnej orientácii spolulezca, alebo o jeho schopnosti istiť vás?