Avatar uživatele
Max Bekrt

Jaký máte názor na homosexuály a bisexuály a jak je vnímáte?

Jsem bisexuál a někdy si připadám jaksi, odlišně..
Děkuju předem za odpovědi :)

Zajímavá 0 před 2761 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Ako na hľadajúcich v daždi, keď tí druhí skrytí pred nepohodou ich pozorujú spoza okeníc, nechápu ich a odháňajú od dverí. Pritom sú to takí istí ľudia, čo chcú poznať lásku a šťastie v živote ako každý iný.

Dodatok:
mnohí sú jednostranne proti, mnohým je to jedno a pár ich podá pomocnú ruku.
Zamysleli ste sa nad tým?… až budete potrebovať na skale istiť, budete pri tom uvažovať o sexuálnej orientácii spolulezca, alebo o jeho schopnosti istiť vás?

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

… a není to dneska už jedno?!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Myslím si, že je to nepřirozené. Také jsem proti tomu, aby mohli homosexuálové adoptovat děti. Pokud nějaké děti chtějí, tak ať si je sami udělají. Každopádně bisexuálové jsou lepší než homosexuálové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Nwm co co je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

Je to rozděleno na homosexuála-vrozeného,
homosexuála-vytvořeného (třeba v dětství ho nějaký muž znásilňoval)
a bisexuála- který je jen prase který neví na co by už měl skočit- ty jsou nejhorší spolu se zoofily!
ale i to se dá léčit, a musí se léčit!

Upravil/a: bububabu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Car

Všímám si, že starší generace jsou stále proti homosexuálům a bisexuálům zaujatější než mladší generace. Samozřejmě najdeme i vyjímky, ale přesto si myslím, že mladší lidé homosexualitu i bisexualitu berou jako naprosto normální věc.
Já nejsem vyjímkou. Je mi dvacet a sama jsem bisexuálka. Necítím se být „jiná“ nebo „zvláštní“, nebo dokonce „nemocná“ jak si někdo může myslet. Prostě mě jen přitahují obě pohlaví. Myslím si, že je jedno jestli jste šťastný se ženou či mužem, hlavně že jste šťastný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BLpavel

Osobně to vůbec neřeším, je to každého věc.
Možná to je tím že jsem mladá generace , ale když se mi někdo svěří že je bisexuál nebo homosexuál, vnímám to jako běžné téma, obdobně jako kdyz někdo řekne že tankuje benzin, nebo prohodí jaké mu chutná pivo, zkratka nic zvláštního.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Až budete potrebovať na skale istiť, budete pri tom uvažovať o sexuálnej orientácii spolulezca, alebo o jeho schopnosti istiť vás?

před 2760 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek