Florbalka

Jaky mate nazor na holeni?

Ahoj. Me dceri je ji 12,5 a vcera se me zeptala jestli se nemuze holit (hraje zavodne florbal, telocvik atd.) Nejak jsem ji odbyla. Premyslim zda ji to dovolit. Jsem rozhodnuta ze podpazi ano ale dale nevim. Dit je to jeste moje „mala“. Vypada tak na 14. (170 cm). Docela blbe mi prijde (dostala menstruaci… 🙂 :-S uz jaksi roste :(. Kdyz si vzpomenu na sebe do 15 jsem to neresila podprdu az na stredni druhaku 😁. Ale zase vsinam si kdyz vidim jeji spoluzacky na trenincich nebo kdyz uz jdu pro ni do satny a prevlikaji se..... tak z 12 holek uz se docela dost (postavou jak ona, maji tam i 3 holky s 140 cm.) Se holi. Ale kdyz ji to nedovolim aby z toho nemela trauma. Podpazi jo. Ale ty nohy no nevim, ma jich docela dost a trochu tmavsi (ma spinavou blond barvu vlasu). Jak jste pristupovali k dceram takto vy? V kolikati jste jim to dovolily a co?

Nejlepší odpověď
Front

V tomhle bych jí nechal ať se rozhodne sama a dělá co se jí líbí a co jí vyhovuje. Stejně si jednou oholí všechno, nejen podpaží a nohy, ale také si myslím, že se ptáš sama za sebe viz minulá otázka.

Další odpovědi
Hans51

Nic bych nezakazoval. Pokud bude chtít, stejně se oholí a Vy budete za krkavčí matku.

led

U športovcoch, nielen žien, ale aj mužov je holenie podpažia bežné. Nejde tu o erotický, ale hygienický efekt.
Na druhej strane, mám pocit, že vaša dcéra je na to ešte mladá. Nemôžem ale hovoriť s určitosťou, nepoznám ju. , nie záväznú odpoveď. A názorov na túto problematiku je snaď toľko, ako ľudí samotných.Takže to berte len ako názor.
Niektorí budú súhlasiť, niektorí nesúhlasiť a mnohí budú nerozhodní.

Drap

Osobně bych jí to dovolil. Co na tom sejde jestli teď , nebo o rok později. Bohužel dnes je takový trend

nikeroska

Určitě ji to dovolte, není nic horšího než když se bude cítit blbě ve společnosti svých vrstevnic. Je sice fakt že chloupky časem ztmavnou… ale, pokud mohu poradit výborné jsou laserové nástroje. Jdou pořídit i domů, sice jsou vyšší cenové kategorie – ale po 2,3 použitích nebude po chloupcích ani památek :)

arachis

Už si nepamatuji,ale tak nějak to bylo. Myslím v tomhle věku, stejně by neposlechla, u nás se holila i jedna dceřina spolužačka.....

Dochy

Nechal bych to na ní, ale dal bych jí pár argumentů, proč si myslím, že to není až tak dobrý nápad.