Daniel16

Jaký máte názor na gaye?

Nejlepší odpověď
zzzzz

U jsme to tu probírali hooooooodně krát:-) Pokud máš zájem o více názorů zapátrej v historii:-)

Můj názor:
Ženy jsou více tolerantní než muži.
Když muž hetero vidí muže homo, tak se mu to hnusí. Když tentýž muž hetero vidí dvě lesby, tak se mu to líbí.

Něco na odlehčení 😁
Syn přijde domů a v uchu má náušnici.
Otec se na něj dívá a povídá :
„Víš, synku, od nepaměti nosili náušnice
v uších buď piráti nebo buzeranti. Teď mrknu
z okna a Bůh tě ochraňuj, jak tam neuvidím
tvoji loď!!!“

Další odpovědi
Questman

zzzzz
Jsem muž a lituji jak gaye tak lesby, stejně jako bisexuály, pedofily, nekrofily, zoofily a další podobně duševně postižené jedince. Tyto výchylky v sexualitě tedy jednoznačně považuji za druh duševní choroby a tedy jsem logicky přesvědčen, že teoreticky jsou léčitelné.

Přesto bych řekl že jsem tolerantní, protože s těmito lidmi dokážu normálně komunikovat i se přátelit ovšem pokud se nezačnou líbat nebo nějak přes míru osahávat v mé přítomnosti, na druhou stranu u normálních párů mi to nevadí o nic méně – intimnosti patří domů nebo na párty ale ne na chodník či jiná veřejná prostranství – toť můj, byť možná poněkud staromódní, názor :)

Příklady činností, které mi nevadí ani u hetero ani u homo párů na veřejnosti:

  • držení se za ruce
  • letmé polibky na tváře i na ústa
  • spánek v objetí třeba ve vlaku

Příklady, které mě uvádí do rozpaků u homo párů:

  • dlouhé francouzské polibky
  • okaté vystupování ( jako např. právě Prague Pride, Je to sice ohraný argument ale pořád platný, já jsem například heterák – dělám snad kvůli tomu karneval?)
  • vysloveně nepřátelské neopodstatněné slovní a fyzické útoky na kolemjdoucí, maje pocit, že je odsuzují

setapouch

Toulal jsem se po světě dost na to, abych byl leckde „divnej a jinej“ já.
Osobně mi vadí spousta lidí a věcí, ale nemám žádné právo (a nejspíš ani motivaci) jim jakkoli kázat.

Co mi vadí, to je pozitivní diskriminace – čehokoli. Kdybych se svou plešatou hlavou vyšel do ulice a pořvával my jsme bílí, ulice je naše, tak skončím s nálepkou extremista a rasista. Přinejlepším.
Doplňuji:
„Tati, tak jsem měl první sex.“
„Tak se posaď, synku, a povídej!“
„Když… posadit se zrovna nemůžu.“

zjentek

všimla sis, že zdravě sex. orientovanej člověk po „homo“ sexuálně nevyjíždí, zatímco gayové a lesby po heterácích jo?
..tudíž jsou to úchylové ..logicky

Alesh

Jsou mi takříkajíc u pr*ele… a sakra 🙂
No, jako Seznam, tomu říkám duševní průjem, udělat si „duhový“ esko a odkaz z loga na http://www.no­vinky.cz/doma­ci/345087-homosexualove-se-chystaji-do-ulic-prahou-projde-pruvod-prague-pride.html
Zkrátka nic proti těmto menšinám, ale že bych měl být nadšení z jakýchsi rádoby karnevalových průvodů a všemožně je protěžovat, to určitě dělat nebudu.
Doplňuji:
zzzz: dobrej joke 🙂

Jinak dám do placu též jednu naprosto dokonalou epizodu Simpsonových týkající se tématu: Homerova fobie – http://simpso­novi.nikee.net/in­dex.php?video=170

Mirdas

Pokavaď svou náklon
ost udržují v přípustné mezi, konec konců jako šichni, je mne to jedno a mám pro ně porozumění.
Vždyť díky nim se zmenšuje konkurence u žádaných žen.
U lesbiček je můj postoj stejný, jen je mne to trochu líto.

Pepa25

Jako na všechny menšiny (sexuální, národnostní, náboženské) . Žij a nechej žít …

Nechápavé

Normalni „gayove“ mi nevadi…
Nechapu lidi ktere jim nadavaji…Je to jejich vec,jestli se dotycnemu libi muz nebo zena… ;) Ja jsem teda na holky 😁 😁 o_O…Ale lesbicky jsou lepsi 😉

Turbíček

Stejný jako questman. Je to nemoc a je mi jich líto. Oni za to nemohou.

Ardianaaaa

Odsuzovat gaye a lesby je, jako odsuzovat někoho, že se mu líbí světlejší typy a při tom mě se líbí tmavší. A co se líbí ostatním a mně ne, tak je špatné ? Všichni jsme stejní a v dnešní době mi přijde opravdu hloupé odsuzovat někoho za náboženské vyznání, barvu pleti nebo za sexualitu!! Většina názorů mi připadají, jak z roku 1915 a možná míň!

Agneta

zzzzz >>>> a ani si neuvědomuješ, že je protežuješ : „když muž vidí dvě lesby, tak se mu to líbí“. Tak mu ukaž ty opravdové lesby, jaké skutečně jsou, ty skříňovky s hubou jak pytel na hady. Totiž VŠUDE V TISKU jsou vidět jen „sexy lesbičky“, a ve skutečnosti je to stejně jen jedna jediná v celém "duhovém"průvodu, a ty opravdové mužatky neukazují.

zzzzz

V tom máš pravdu, také mi přijde, že některé lesby jsou lesby proto, že by na ně ,proto jak jsou škaredé, žádný chlap nevlezl. Brrrr taky takové znám:-((( Jenže když si chlap představí dvě lesby, tak to ty skřínové nebudou, pokud teda není úchyl:-)))

setapouch

Pár jich znám a u nich je to tak půl napůl. Půl hezké a půl děsivé :)

setapouch

„zjentek
všimla sis, že zdravě sex. orientovanej člověk po "homo“ sexuálně nevyjíždí" – tak to jsem asi taky gay, když mi dvě líbající se holky přijdou dvakrát tak sexy :D

zjentek

to seš nadrženej ..to je něco jinýho než gay

zzzzz

Dyť to píšu Zjentku, byl bys nadrženej z dvou líbajících se chlapů?