Gabullka

Jaký máte názor na epamy?

Odpovědi
da ny

Zkušenost s EPAMY nemám. Byliny do mého života patří, podle konkrétních obtíží. Včetně tinktur, mastí i homeopatik. Koloidní stříbro (ne z lékáren, ale čerstvě zhotovené), pro léčbu i prevenci. Vím, že dobře fungují i Bachovy esence.
Člověku hlavně pomůže to, čemu věří, co si bez pochybností naplánuje a přeje (síla myšlenky).
Důležité je, aby mozek, pro funkci (řízení celého těla), měl dostatek potřebného paliva. :) Tedy žádný deficit ve vitamínech a minerálních prvcích. S deficity přichází zdravotní obtíže i nemoci.
Psychosomatika se na našem zdraví/nemoci podílí ze 75 – 80% (včetně rodičovské, přenášené na děti).