Avatar uživatele
PetaKo

Jaký máte názor na eko čisticí přípravky a jaké/které používáte?

Zajímavá 0 před 1998 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Používám nejčastěji ocet, citron a sodu, buď přímo, nebo udělám „tekutý píse“, když potřebuji něco vydrhnout.

Jinak na nádobí umývám v ekologickém přípravku, , značku nevím, protože jsem jej přelila do jiné nádoby. Voní po pomerančích, je příjemný na ruce a dobře odmašťuje.

Na prádlo jsem kdysi koupila ekologický prášek, ale byl nekvalitní, prádlo nebylo pěkně vyprané. Teď už delší dobu peru v gelu – marseillské mýdlo .

Nevím, zda je přímo ekpologické, ale už nepotřebuji aviváž, která ekologická není.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Na „eko“ přípravky (nejen čistící) mám stále stejný
názor → jde o výrobky tahající lidem z kapsy peníze.

Rozumnější je používat ocet, mýdlo apod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Pokud je na něčem napsáno „EKO“ apod., tak se tomu OBLOUKEM VYHNU! Proč? Protože jde o předražený nekvalitní šmejd – ať jde o cokoliv! Venkoncem si většinu čistících prostředků míchám sám, protože nejsem spokojen ani s komerčními neekologickými prostředky. (bohužel jsou zpravidla velmi neekologické, na druhou stranu VELMI účinné)

Jedinou vyjímou je asi aviváž, tu bych za ekologickou mohl prohlásit, myslím. Nevím totiž jak jsou ekologické „přírodní“ aromatické silice, které do nich dávám. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování