Littl3

Jaký máte názor na ebay ?

Chtěl bych se zeptat na váš názor a na nějaké zkušenosti nebo rady pro tento eShop, díky moc :)

Nejlepší odpověď
quentos

Každopádně si o něm myslím jen to nejlepší, vymakaná stránka s ještě vymakanějším platebním systémem.Mám s ním dlouholeté výborné zkušenosti.

Další odpovědi
gecco

Jen doplním – ebay není e-shop, ale web, který sdružuje jednotlivé prodejce (e-shopy) – něco, jako ´naše´ Aukro (nebo čínský AliExpress), takže si – v případě zájmu o koupi, čti i hodnocení jednotlivých prodejců…
😉