barusee

Jaký máte názor na e-book a nahrazení knih v papírové formě na knihy ve formě digitální?

Nejlepší odpověď
ten který je

Nedám nikdy dopustit na klasickou knihu se svou vůní a listy.:-)

Další odpovědi
Hlada

Mně se to zdá dobrý nápad. Tak, jako každá převratná novinka bude ale nějaký čas trvat, než se prosadí. Věřím, že za krátkou dobu budou levné čtečky s velkým displejem, otevírací jako kniha a čím dál tím víc toho bude v elektronické podobě. Obrázek ze čtečky se mi líbí, zatím ale o nákupu neuvažuju.

zbynekplzen

Nejde s ním zatopit , ničí se tím víc oči ,ale zas není potřeba tolik papíru a kácení lesů v neposlední řadě není potřeba místo na knihy

led

Papierovú knihu čítam doma, ebook v hromadnej doprave.
Neverím v skorý zánik papierových kníh.