Bramboura

Jaký máte názor na dnešní rádoby pranky, prankcally a zkrátka tyhle pomsty? :)

Vyberte z nabízených možností. Děkuji za odpovědi. :)
Doplňuji:
Jen podotýkám, že volbu ,,Nezajímám se o ně'' volte jen v případě, že vůbec nemáte tušení oč jde. Protože v případě, že víte, o co jde, tak na to máte určitě nějaký názor. Ještě je ale možnost v případě, že víte o co jde, ale jsou vám jinak úplně šumák. :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nezajímám se o ně.

Vůbec nevím, co to je.
Doplňuji:
Z toho doplnění jsem trochu zmatená. Takže když nevím co to je, mám zvolit poslední volbu. Když vím co to je a je mi to úplně jedno, tak taky poslední volbu?

Další odpovědi
anonym

Nezajímám se o ně.

Proč bych měla?

quentos

Některé jsou vtipné, ale některé zase úplně trapné.

… jako se vším. Možná by bylo pro ostatní užitečné uvést další termíny, kterými se tyto činnosti označují. Prank vznikl zkrácením sousloví „practical joke“, což se tradičně překládá jako kanadský žertík – ovšem to, co si představíme pod kanadským žertíkem, je oproti prankům často slabej vodvar…

briketka10

Nezajímám se o ně.

nevím o co jde ??

Poklička

Některé jsou vtipné, ale některé zase úplně trapné.

Luxx

Nezajímám se o ně.

netuším, co to je

Emefej

Nezajímám se o ně.

Leviyah

Některé jsou vtipné, ale některé zase úplně trapné.

ReHu

Nezajímám se o ně.

Lailaa

Některé jsou vtipné, ale některé zase úplně trapné.

Pepa25

Můj názor: dočasná móda. Trapné jsou tím, že někteří se snaží jít v děsení lidí dál a dál, takže je jen otázka času, kdy nějakého „vtipálka“ někdo odbouchne nebo ho zavřou. Pak bude móda na ústupu …

anonym

Nechápu proč kladete podmínky ze svého uzavřeného světa?Divné,říká vám něco vyváženost mezi osobním a neosobním?Zkrátka jde to mimo mě,ale to neznamená,že nejste vidět.