Jack 12323

Jaký máte názor na dnešní generaci 15–20 let?

Oprava otázky

Odpovědi
Kepler

Moc s nimi do styku nepřicházím, ale jsou mezi nimi i slušně vychovaní.

anonym

univerzální názor na celou generaci ? .. nechceš toho příliš ?

zvonisek

Už mezi ně nepatřím, tak nevím. Takhle, nikdy jsem si neměla se svými vrstevníky co říct.

Drap

Dnešní generace z patnáctých a dvacátých let /předpokládám že máš na mysli minulé století/ je většinou už po smrti a na těch několik jedinců, kteří ještě žijí, nepotřebuji mít žádný názor.

Kryšpín

Kladný tak jak vychována rovněž mají příklad co lze vzhlédnout v televizi na př. krváky dále u celebrit jejich bitva o groše u politiků čachre při rozdělování a čerpání dotací, při diskuzích skákání do řeči, pomlouvání používání zoo názvů a různých orgánů a pod.