P70

Jaký máte názor na dnešní dobu? Dik

Nejlepší odpověď
Drap

Pořád ještě žiji, tak mám názor kladný.

Další odpovědi
df

Je to asi individualni. V jednom dile Show Jana Krause byl host, ktery proziva obdobi od 1920 do 1929. Pak zas od znova dokola atd. Obleka se dobove, zkratka vse, co k tomu patri. Tahle doba ho nejak ucarovala a zadnou jinou neakceptuje. Bylo to zajimave.

Jinak myslim, ze na dobe ani tak moc nezalezi. Bohaci i chudoba byli v kazde dobe. Dnes oproti minulosti mame ruzne vymozenosti, takze nazor spise pozitivni